Swieqi Stay with Shared Facilities 107, Is-Swieqi, Malta
Penzion – Is-Swieqi, Malta

Swieqi Stay with Shared Facilities 107

Swieqi Stay with Shared Facilities 107 se nachází v destinaci Is-Swieqi a poskytuje pokoje s klimatizací a terasu.

7,1Dobré · 47 hodnoceníIs-Swieqi, Malta
  • Až pro 2 osoby
  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje
01 / 08
Swieqi Stay with Shared Facilities 107, Is-Swieqi, Malta – fotografie 3

Vítá vás

Swieqi Stay with Shared Facilities 107

Swieqi Stay with Shared Facilities 107 se nachází v destinaci Is-Swieqi a poskytuje pokoje s klimatizací a terasu. Pláž St George's Bay Beach je 900 metrů daleko. Tento penzion nabízí bezplatné Wi-Fi. Portomaso Marina se nachází asi 1,2 km daleko a Love Monument 1,4 km. Horní zahrady Barrakka se nachází 7,4 km od tohoto penzionu a Promenáda Lungomare di Valletta 7,8 km.

V ubytování Swieqi Stay with Shared Facilities 107 mají všechny pokoje šatní skříň a TV. Zařízení každého pokoje zahrnuje varnou konvici a některé pokoje mají také kuchyň s lednicí, myčkou nádobí a troubou. Všechny pokoje v ubytování Swieqi Stay with Shared Facilities 107 mají v ceně ložní prádlo a ručníky.

The Point Shopping Mall se nachází 4,3 km od ubytování Swieqi Stay with Shared Facilities 107 a University of Malta je 5 km daleko. Mezinárodní letiště Malta leží 9 km od ubytování.

  • Top lokalita: Vysoce hodnoceno nedávno ubytovanými hosty: (8,2)
  • Parkování ZDARMA
Příjezd
Od 16:00 do 23:30
Odjezd
Od 00:30 do 10:00

Osobně vás přivítá Happy.Rentals

Ubytování

Pokoje a apartmá

Swieqi Stay with Shared Facilities 107 nabízí na výběr 4 typy pokojů.

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a sdílenou koupelnou – Swieqi Stay with Shared Facilities 107

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a sdílenou koupelnou

  • 2 jednolůžkové postele
  • Pro 2 osoby
  • 15 m²
  • Společná koupelna

The well-fitted kitchen has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. This air-conditioned twin room features a shared bathroom, a washing machine, a private entrance as well as a terrace. The unit offers 2 beds.

  • Kuchyně
  • Pračka
  • Toaleta
  • Vana nebo sprcha
  • Ručníky
  • Ložní prádlo
  • +22 další
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou – Swieqi Stay with Shared Facilities 107

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou

  • 1 manželská postel
  • Pro 2 osoby
  • 18 m²
  • Vlastní koupelna

Guests can make meals in the kitchen that is equipped with a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. This air-conditioned double room features a private bathroom, a washing machine, a private entrance as well as a terrace. The unit offers 1 bed.

  • Sprcha
  • Kuchyně
  • Pračka
  • Toaleta
  • Ručníky
  • Ložní prádlo
  • +22 další
Single room with shared bathroom – Swieqi Stay with Shared Facilities 107

Single room with shared bathroom

  • 1 jednolůžková postel
  • Pro 1 osobu
  • 12 m²
  • Společná koupelna

The fully equipped kitchen has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. This air-conditioned single room features a shared bathroom, a washing machine, a private entrance as well as a terrace. The unit offers 1 bed.

  • Kuchyně
  • Pračka
  • Toaleta
  • Vana nebo sprcha
  • Ručníky
  • Ložní prádlo
  • +22 další
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a vlastní koupelnou – Swieqi Stay with Shared Facilities 107

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a vlastní koupelnou

  • 2 jednolůžkové postele
  • Pro 2 osoby
  • 16 m²
  • Společná koupelna

In the well-fitted kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. This air-conditioned twin room features a shared bathroom, a washing machine, a private entrance as well as a terrace. The unit offers 2 beds.

  • Sprcha
  • Kuchyně
  • Pračka
  • Toaleta
  • Ručníky
  • Ložní prádlo
  • +22 další

Vybavení

Vše, co potřebujete

Promyšlené vybavení pro pohodlný a bezstarostný pobyt.

  • Nekuřácké pokoje
  • Parkování zdarma
  • Wi-Fi zdarma
  • Rodinné pokoje

Veškeré vybavení

Koupelna

  • Toaletní papír
  • Ručníky
  • Toaleta
  • Fén

Ložnice

  • Ložní prádlo
  • Skříň nebo šatna

Exteriér

  • Venkovní nábytek
  • Venkovní jídelní prostor
  • Terasa

Vaření

  • Dětská jídelní židlička
  • Jídelní stůl
  • Toustovač
  • Varná deska
  • Trouba
  • Kuchyňské nádobí
  • Rychlovarná konvice
  • Kuchyně
  • Pračka
  • Myčka nádobí
  • Mikrovlnná trouba
  • Lednička

Vybavení pokoje

  • Věšák na oblečení

Obývací prostor

  • Jídelní prostor
  • Prostor pro posezení

Média a technologie

  • TV

Internet

Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování

Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není možná).

Služby

  • Služba praní

Služby na recepci

  • Možnost vystavení faktury

Zabezpečení

  • Hasicí přístroje
  • Požární alarmy

Obecné

  • Klimatizace
  • Dlažba / mramorová podlaha
  • Soukromý vchod
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje
  • Žehlička

Bezbariérový přístup

  • Vyšší patra dostupná pouze po schodech

Čeká na vás odpočinek

Buďte jako doma

Odpočiňte si v pohodlí a objevte vše, co nabízí Is-Swieqi.

Ověřit dostupnost

Poloha

Jak nás najdete

Hostům, kteří se zde ubytovali v páru, se velmi líbila lokalita – dali jí hodnocení 8,6.

Adresa

107 Triq Il-Ghajn, SWQ 3127 Is-Swieqi, Malta

Příjezd od 16:00 do 23:30

Odjezd od 00:30 do 10:00

Co je v okolí

Co se nachází v okolí?

  • Swieqi Gardens590 m
  • Ix-Xatt ta1,3 km
  • Pembroke Gardens Playground1,6 km
  • Bajja ta1,9 km
  • Exiles Beach2,9 km
  • Gnien l-Istazzjon3,9 km
  • Qui Si-Sana Gardens4 km
  • Stone Beach4 km
  • Romeo Romano Gardens4,3 km
  • Stone Coast4,5 km

Restaurace a kavárny

  • RestauraceSunrise Inn550 m
  • RestauraceAnnapurna590 m
  • Kavárna/barThe Drayton's Pub780 m

Oblíbené turistické atrakce

  • National Museum of Archaeology5,2 km
  • Auberge de Castille5,5 km
  • Horní zahrady Barrakka5,5 km
  • Casa Rocca Piccola5,5 km
  • National War Museum6 km
  • Fort St Elmo6 km
  • Fort Sant Angelo7,2 km
  • Hypogeum Ħal Saflieni7,9 km
  • Malta National Aquarium9,7 km
  • Hagar Qim13 km

Příroda

  • LesBuskett Gardens13 km

Pláže v okolí

  • Pláž St George's Bay Beach870 m
  • Pláž Balluta Bay Beach2,1 km
  • Pláž Exiles Beach2,9 km
  • Pláž Fond Għadir Beach3,4 km
  • Pláž Qui-Si-Sana3,7 km

Nejbližší letiště

  • Mezinárodní letiště Malta8 km

Nejkratší odhadované vzdálenosti pěšky nebo autem. Skutečné vzdálenosti se mohou lišit.

Dobré vědět

Pravidla ubytování

Pravidla a praktické informace k vašemu pobytu v ubytování Swieqi Stay with Shared Facilities 107.

Příjezd

Od 16:00 do 23:30

Odjezd

Od 0:30 do 10:00

Ubytování dětí

Podmínky týkající se ubytování dětí

Ubytovat se mohou děti jakéhokoli věku.

Za děti ve věku 18 a více let bude v tomto ubytování účtována cena jako za dospělého.

Podmínky týkající se dětských postýlek a přistýlek

0 – 2 roky

Dětská postýlka na vyžádání: € 20 za pobyt

Cena za dětskou postýlku se nezapočítává do celkové ceny a je třeba ji zaplatit zvlášť během pobytu.

Přistýlky nejsou v tomto ubytování k dispozici.

Dětské postýlky jsou k dispozici v závislosti na dostupnosti.

Věkové omezení

Minimální věk hostů, kteří zde mohou provést check-in, je 18 let.

Zvířata

Domácí zvířata nejsou povolena.

Kouření

Kouření je zakázáno.

Večírky/akce

Večírky/akce nejsou povoleny

Noční klid

Od hostů se vyžaduje noční klid od 22:00 do 8:00.

Přijímané platební metody
  • American Express
  • Visa
  • Mastercard
  • Platba v hotovosti není možná
Komunikační jazyky

němčina, angličtina, španělština, francouzština, italština a nizozemština

Důležité informace

  • V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
  • Noční klid je od 22:00 do 08:00

Časté dotazy

Často kladené dotazy

Vše, co byste mohli chtít vědět o pobytu v ubytování Swieqi Stay with Shared Facilities 107.

Jaký typ snídaně se podává v ubytování Swieqi Stay with Shared Facilities 107?+

Informace o snídani nejsou pro ubytování Swieqi Stay with Shared Facilities 107 uvedeny. Obraťte se prosím přímo na ubytování.

Jaké typy pokojů si mohu v ubytování Swieqi Stay with Shared Facilities 107 rezervovat?+

Typy pokojů v ubytování Swieqi Stay with Shared Facilities 107 zahrnují: Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a sdílenou koupelnou; Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou; Single room with shared bathroom; Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a vlastní koupelnou.

Kolik hostů může v ubytování Swieqi Stay with Shared Facilities 107 pobývat?+

Největší typ pokoje v ubytování Swieqi Stay with Shared Facilities 107 pojme až 2 hosty.

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v ubytování Swieqi Stay with Shared Facilities 107?+

Příjezd: Od 16:00 do 23:30. Odjezd: Od 00:30 do 10:00.

Je v ubytování Swieqi Stay with Shared Facilities 107 k dispozici parkování?+

Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není možná).

Je v ubytování Swieqi Stay with Shared Facilities 107 Wi-Fi?+

Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Jsou v ubytování Swieqi Stay with Shared Facilities 107 povolena domácí zvířata?+

Domácí zvířata nejsou povolena.

Kolik stojí pobyt v ubytování Swieqi Stay with Shared Facilities 107?+

Ceny v ubytování Swieqi Stay with Shared Facilities 107 se liší podle termínu a zvoleného pokoje. Aktuální ceny najdete v nabídce výše.

Má ubytování Swieqi Stay with Shared Facilities 107 vlastní restauraci?+

Ubytování Swieqi Stay with Shared Facilities 107 neuvádí vlastní restauraci. Další možnosti stravování můžete najít v lokalitě Is-Swieqi.

Jaké vybavení nabízí ubytování Swieqi Stay with Shared Facilities 107?+

Ubytování Swieqi Stay with Shared Facilities 107 nabízí: Wi-Fi zdarma a terasa.

Jakými jazyky se v ubytování Swieqi Stay with Shared Facilities 107 mluví?+

Personál ubytování Swieqi Stay with Shared Facilities 107 mluví těmito jazyky: němčina, angličtina, španělština, francouzština, italština a nizozemština.

Dotazy hostů

Otázky od cestovatelů

Skutečné dotazy hostů, na které odpovídá Swieqi Stay with Shared Facilities 107.

Otázka: Má pokoj vlastní toaletu a vanu?

Odpověď: Některé pokoje mají vlastní nebo sdílenou koupelnu, proto se prosím pečlivě podívejte.

Zodpovězeno 22. října 2024

Otázka: Viděl jsem pár pokojů s oddělenými postelemi a plnou postelí. A věřím, že jsem si rezervoval oddělené postele. Je celý byt soukromý nebo ne?

Odpověď: Není to plný byt, ale jen pokoj. Některé mají vlastní koupelnu, jiné sdílenou. Obývací pokoj a kuchyň jsou sdílené.

Zodpovězeno 22. října 2024

Otázka: pokoj pro 1 osobu?

Odpověď: Máme 1 jednolůžkový pokoj a 3 třílůžkové pokoje.

Zodpovězeno 17. října 2025

Hodnocení hostů

Co říkají naši hosté

7,1

Na základě 47 hodnocení hostů

Personál
7,6 z 10
Zařízení
7,2 z 10
Čistota
6,8 z 10
Pohodlí
6,9 z 10
Poměr ceny a kvality
6,9 z 10
Lokalita
8,2 z 10

“時常來打掃、清潔度很好 - 自己房間有書桌、有自己的廁所(雖然不在同一間)、但是也是安心的、還有自己的冰箱跟流理臺,洗衣機剛好也在同一個空間、開門便是陽台、床好睡、很棒”

C
CinyuTchaj-wan
Samostatný cestovatel · říjen 2026

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Pokój czysty, z klimatyzacją. Dostępny dla wszystkich taras. Lokalizacja świetna, kilka minut do przystanków autobusowych z których można dojechać w każdą część wyspy. Dodatkowo świetny kontakt z właścicielami, polecamy!!!”

S
StrzałkaPolsko
Pár · září 2025

“Lumineux, pratique et très bon rapport qualité prix”

F
FabienneMalta
Rodina · únor 2025

“Villa agréable avec 3 autres rooms, situation géographique bien placée pour séjourner à Malte, proche de Paceville, commerces et plage”

C
ChristelleFrancie
Samostatný cestovatel · únor 2025

“Bardzo dobra lokalizacja, połączenie autobusowe, blisko sklepy, dobra komunikacja z wlaścicielami, przykryty taras”

M
MałgorzataPolsko
Rodina · září 2025

“Well priced and convenient location for a short trip.”

M
MichelleSpojené království
Pár · srpen 2026

“Good.”

B
BrunosardBrazílie
Samostatný cestovatel · prosinec 2024

“Ubicación un poco alejada, pero con un parada de bus cerquita así que ningún problema con eso. Buena limpieza.”

R
RominaItálie
Pár · květen 2026

Vaše cesta začíná zde

Rezervujte si svůj pobyt

Zažijte kouzlo ubytování Swieqi Stay with Shared Facilities 107. Zajistěte si nejlepší cenu a užijte si nezapomenutelný pobyt.

Rezervovat nyní

Garance nejlepší ceny